TWARÓG SERNIKOWY PRESIDENT 1KG WIADERKO X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 25096-N_wielopak_6
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
twaróg wyśmienity na sernik, naleśniki i do innych zastosowań kulinarnych
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | |
| Składniki | mleko, śmietanka, mleko w proszku, kultury mleczarskie |
| Zawartość tłuszczu | Półtłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 20%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lactalis polska sp z o.o. ulica i numer: olkuska 7 kod pocztowy i miasto: 02-604 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 88 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 384 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 384 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,2 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: