TOPSELLER Fasola czerwona 400 g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 948675_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Fasola czerwona |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | fasola czerwona, woda, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 240 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Konshurt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.Ulica i numer: Korfantego 26Kod pocztowy i miasto: 42-202 Częstochowa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: