TOKYOTO Makaron pszenno-gryczany nitki 300g soba
Wystaw opinię o produkcie
Soba to japoński makaron w formie nitek. Soba jest idealnym dodatkiem do zup. Soba to makaron pszenno – gryczany w formie nitek. Posiada doskonałe walory smakowe, a dzięki swej ciemnej barwie stanowi apetyczną ozdobę potrawy. Soba jest idealnym dodatkiem do dań kuchni japońskiej oraz do bulionów i zup. Można go serwować także na zimno z płatkami alg oraz dipem lub zawinąć w płat nori i podawać jako soba maki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 589448
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Soba to japoński makaron w formie nitek. Soba jest idealnym dodatkiem do zup. Soba to makaron pszenno – gryczany w formie nitek. Posiada doskonałe walory smakowe, a dzięki swej ciemnej barwie stanowi apetyczną ozdobę potrawy. Soba jest idealnym dodatkiem do dań kuchni japońskiej oraz do bulionów i zup. Można go serwować także na zimno z płatkami alg oraz dipem lub zawinąć w płat nori i podawać jako soba maki.
Parametry produktu
| Typ | Soba |
|---|---|
| Rodzaj | Nitki |
| Zawartość netto | 300 g |
| Składniki | mąka pszenna, mąka gryczana (30%), woda, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TAN-VIET International S.A. Ulica i numer: Marco Polo 9 9 Kod pocztowy i miasto: 83-031 Łęgowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Soba to makaron pszenno – gryczany w formie nitek. Posiada doskonałe walory smakowe, a dzięki swej ciemnej barwie stanowi apetyczną ozdobę potrawy. Soba jest idealnym dodatkiem do dań kuchni japońskiej oraz do bulionów i zup. Można go serwować także na zimno z płatkami alg oraz dipem lub zawinąć w płat nori i podawać jako soba maki. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 348 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1475 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 14,8 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,3 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 68,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: