THUONG HANG Papier ryżowy kwadrat 19cm 500g X40
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 438374_wielopak_40
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Papier ryżowy kwadrat 19 cm do sajgonek
Parametry produktu
| Składniki | Skrobia z tapioki, mąka ryżowa 16%, woda, sól. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Wietnam |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kuchnie świata s.a. ulica i numer: gdańska 34 kod pocztowy i miasto: 05-152 czosnów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 340 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1424 kJ |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Zawartość soli | 0,68 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,17 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 84 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: