TGQ Miód nektarowy wielokwiatowy 500g
Wystaw opinię o produkcie
Miód nektarowy wielokwiatowy,
złocisty, delikatny w smaku.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.
Mieszanka miodów pochodzących z UE
i niepochodzących z UE.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 129220
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Miód nektarowy wielokwiatowy,
złocisty, delikatny w smaku.
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 miesiąca życia.
Mieszanka miodów pochodzących z UE
i niepochodzących z UE.
Parametry produktu
| Rodzaj | Miód |
|---|---|
| Składniki | Mieszanka miodów pochodzących z ue i niepochodzących z ue. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: