TGQ Makaron 4-jajeczny spaghetti 2x2,5kg
Wystaw opinię o produkcie
MAKARON SPAGHETTI 1,7 mm 4-JAJECZNY
4 jaja na 1 kg mąki z pszenicy durum
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 551601
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
MAKARON SPAGHETTI 1,7 mm 4-JAJECZNY
4 jaja na 1 kg mąki z pszenicy durum
Parametry produktu
| Typ | Jajeczny |
|---|---|
| Rodzaj | Spaghetti |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Składniki | mąka z pszenicy durum, jaja* 20% *z z jaj od kur z wolnego wybiegu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 5,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Zmniejszona wartość energetyczna | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Tak |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania: 5 kg makaronu wrzucić do minimum 40 litrów gotującej się, osolonej wody i gotować około 10 minut. Następnie makaron odcedzić, przelać zimną wodą i dodać odrobinę oleju. Przed podaniem makaron można podgrzać w osolonej wodzie lub delikatnie podgrzać na tłuszczu na patelni lub w podgrzewaczu. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 372 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1573 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 68 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: