TGP Ocet winny Condimento Bianco 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Condimento Bianco dzięki swojej wysokiej zawartości skoncentrowanego moszczu winogronowego wyróżnia się zrównoważonym
słodko-kwaśnym smakiem.
Kwasowość: 5%.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 976817
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Condimento Bianco dzięki swojej wysokiej zawartości skoncentrowanego moszczu winogronowego wyróżnia się zrównoważonym
słodko-kwaśnym smakiem.
Kwasowość: 5%.
Parametry produktu
| Pojemność | 250 ml |
|---|---|
| Składniki | Zagęszczony moszcz winogronowy 70%, ocet winny, przeciwutleniacze: pirosiarczyn potasu, kwas askorbinowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 250 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od ciepła i bezpośrednich promieni słonecznych. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 299 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1272 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 71 g |
| Zawartość węglowodanów | 71 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: