TGE ZRAZY WIEPRZOWE Z KARKÓWKI SUROWE GŁĘBOKO MROŻONE 100 g * 10 szt
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 162012
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Poznaj smak , polskich zrazów wieprzowych, przygotowanych z najwyższej jakości karkówki. Nasze surowe, głęboko mrożone zrazy to idealna propozycja dla każdego, kto ceni sobie szybkie i wygodne rozwiązania bez kompromisu dla smaku. Wykonane ze starannie wyselekcjonowanego mięsa wieprzowego, są doskonałe do przygotowania w piekarniku, na patelni czy na grillu, co sprawia, że są idealne na każdą okazję.
Opakowanie zawiera 10 sztuk (100 g każda) - odpowiednią porcję na rodzinny obiad lub większe spotkanie z przyjaciółmi. Dzięki technologii głębokiego mrożenia produkt zachowuje pełnię smaku i wartości odżywczych, gwarantując świeżość oraz łatwość w przygotowaniu. Spróbuj naszych zrazów wieprzowych z karkówki i ciesz się , domowym smakiem w zaledwie kilka chwil!
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Klasa | A |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Polinezja Francuska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Składniki: karkówka bez kości (75%), ogórek kiszony tarty (7%): (ogórek kiszony, woda, sól, mieszanka przypraw), cebula (7%), boczek wędzony parzony kostka (7%): (boczek wieprzowy 87%, białko sojowe, stabilizatory: e451, e452, substancja zagęszczająca: karagen, regulator kwasowości: e331, przeciwutleniacz: e301, substancja konserwująca: e250, wzmacniacz smaku: e621), musztarda: (ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, barwnik: kurkumina), majeranek, pieprz czarny. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: janex sławomir i elżbieta wiesiak spółka jawna ulica i numer: ul. wagonowa 11 kod pocztowy i miasto: 02-223 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 135 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 15,7 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 294 kcal |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1228 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 25,4 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: