Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 203247-N_wielopak_4
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina, Wołowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 102 g mięsa wieprzowego i 2 g mięsa wołowego składniki: mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, mięso wołowe, białko wieprzowe, sól, glukoza, maltodekstryna, suszony burak czerwony, przeciwutleniacze: ekstrakty z rozmarynu (e392), askorbinian sodu (e301): barwnik: kwas karminowy (e120); wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy (e621); substancja konserwująca: azotyn sodu (e250); ); kultury starterowe. może zawierać: gluten pszenny, soję, gorczycę, seler, mleko z laktozą i orzechy laskowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: