Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 765325
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Mus jabłkowy
Parametry produktu
| Rodzaj | Musy |
|---|---|
| Pojemność | 4250 ml |
| Składniki | jabłka, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, regulator kwasowości; kwas cytrynowy, przeciwutleniacz; kwas askorbinowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 4,35 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 4,75 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 152 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu zawartość przełożyć do niemetalowego pojemnika, przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 69 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 293 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 16 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: