TAGO Dzwoneczki 300g X12
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 417783_wielopak_12
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Złocisto-brązowe ciasteczka korzenne w kształcie dzwoneczków
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Cynamonowy |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, tłuszcz palmowy, przyprawy korzenne (1,3%): cynamon, goździk, imbir; substancja spulchniająca: węglany sodu. zawiera gluten. może zawierać mleko, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu, jaja i soję. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 14 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tago przedsiębiorstwo przemysłu cukierniczego tadeusz gołębiewski ulica i numer: ciemne ul wołomińska 125 kod pocztowy i miasto: 05-250 radzymin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 439 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1848 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 1,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 75 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: