Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 288619
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Szynka z jasnego, najwyższej jakości mięsa z indyka. W charakterystycznej złotej osłonce, parzona, wykonana według unikalnej receptury. Doceniana przez klientów dzięki swojemu szlachetnemu smakowi. Doskonała dla całej rodziny.
Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 6 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z indyka 52% (w tym: mięso z piersi indyka 39%), woda, białko: sojowe , substancje zagęszczające: e1422, karagen, guma konjac; sól, maltodekstryna, glukoza, stabilizatory: e451, e508; regulatory kwasowości: e262; wzmacniacze smaku: e621, e627, e631, e635; hydrolizaty białek roślinnych, przeciwutleniacze: izoaskorbinian sodu, askorbinian sodu; ekstrakty przypraw (w tym: seler ), błonnik grochowy, aromaty (w tym: soja ), przyprawy, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: mleko, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,5 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,3 - 1,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 370 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: