Szynka z piersi mini 440 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Wyrób drobiowy z połączonych kawałków mięsa z dodatkiem białka wieprzowego i białka mleka parzony, w osłonce niejadalnej. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 15,84 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 134101
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wyrób drobiowy z połączonych kawałków mięsa z dodatkiem białka wieprzowego i białka mleka parzony, w osłonce niejadalnej. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 15,84 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Kurczak |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z kurczaka 53,7% (w tym mięso z piersi- 48,1%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, białka MLEKA, MLEKO odtłuszczone w proszku, laktoza z MLEKA, białko wieprzowe, stabilizatory: E451, E450; substancja zagęszczająca: E407; glukoza, wzmacniacze smaku: E621, E635; hydrolizat białka SOJOWEGO, aromaty (zawierają SELER, PSZENICĘ bezglutenową, MLEKO), przyprawy, przeciwutleniacz: E301; substancja konserwująca: E250. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (PSZENNY, OWSIANY), GORCZYCĘ. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 440 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 3,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 99 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 415 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 415 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 4 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 24 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 37 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Szynka drobiowa otrzymana z peklowanych filetów drobiowych, parzona, w żółtej osłonce poliamidowej z kolorowym nadrukiem. wyrób w kształcie prostopadłościanu nadanym przez formę parzelniczą: szerokość 8 cm, wysokość 6 cm, długość 10 cm, końce batonu obustronnie zamknięte klipsem. powierzchnia gładka, czysta, sucha. osłonka ściśle przylega do farszu. na przekroju widoczne grubo rozdrobnione kawałki filetów drobiowych, połączone masą wiążącą. wszystkie składniki równomiernie rozmieszczone na przekroju. dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne wielkości ok. 5 mm. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników i zacieki tłuszczu i galarety. konsystencja ścisła. związanie dobre. na powierzchni: osłonki- żółta z kolorowym nadrukiem. na przekroju: fileta – jasnoróżowa do różowej, masy wiążącej- jasnokremowa do różowej. charakterystyczne dla wyrobu z fileta drobiowego peklowanego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem przypraw. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: