Szynka z piersi indyka 500g plastry Sokołów
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900562606618
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 925715
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Produkt drobiowy z dodatkiem białka wieprzowego, grubo rozdrobniony, parzony, niewędzony, plastrowany. Zawiera wodę dodaną
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Filet z piersi indyka (71 %), woda, sól, stabilizatory: karagen e407, difosforany e450, guma ksantanowa e415, regulator kwasowości: mleczan sodu e325, maltodekstryna, glukoza, cukier, białko wieprzowe kolagenowe, przeciwutleniacz: askorbinian sodu e301, błonnik cytrusowy, aromaty, substancja konserwująca: azotyn sodu e250 możliwa obecność: zbóż zawierających gluten, gorczycy, selera, soi, mleka (łącznie z laktozą) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SA Ulica i numer: Aleja 550-lecia 1 Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 87 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 369 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: