Szynka wędzona w ziołach plastry 80 g WEIN X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 473601-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | szynka wieprzowa, sól, dekstroza, zioła, przyprawy (1%), ekstrakty przypraw, substancje konserwujące (E 250, E 252). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 80 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Salam Dąbrowski i wspólnicy spółka jawnaUlica i numer: Bierutowska 29Kod pocztowy i miasto: 51-317 Wrocław PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 306 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: