Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 227818
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wędzonka - szynka wieprzowa z okrywą tłuszczową, wędzona, parzona, pieczona. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok 6 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe, sól, stabilizator: difosforany, syrop glukozowy przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromaty, substancja konserwująca: azotyn sodu. 100g produktu wyprodukowanego ze 100 g mięsa wieprzowego. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,75 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,3 - 1,0 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa , oddział w ełku ulica i numer: suwalska 86 kod pocztowy i miasto: 19-300 ełk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 19 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 809 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 809 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: