Szynka dojrzewająca łagodnie wędzona 70g X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 135302-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Składniki: mięso wieprzowe (ue), sól, przyprawy, dekstroza, cukier, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancje konserwujące: azotyn sodu, azotan potasu. 100g produktu uzyskano ze 122g mięsa. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 70 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bell polska sp. z o.o. ulica i numer: mokra 11 kod pocztowy i miasto: 32-005 niepołomice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: