Szynka delikatesowa z piersi indyka ok. 3 kg Indykpol
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 759103
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wędlina z indyka z połączonych kawałków mięsa, grubo
rozdrobniona, parzona, w osłonce niejadalnej.
Parametry produktu
| Rodzaj | Produkt blokowy |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Indyk |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Składniki | Mięso z piersi indyka 90% (w tym: mięso z indyka 50%, mięso z piersi kurczaka 40%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, błonnik grochowy, aromat, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: soję, mleko, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,7 - 3,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: indykpol sa ulica i numer: ul. jesienna 3 kod pocztowy i miasto: 10-370 olsztyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 133 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 557 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: