Szynka delikatesowa z kurcząt 400 g Drobimex X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 994503-N_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | Mięso z piersi kurczaka (90%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, substancja konserwująca: azotyn sodu. może zawierać gorczycę, pochodne mleka (w tym laktozę). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Technika utrwalenia | konserwacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drobimex sp z.o.o ulica i numer: kniewska 6 kod pocztowy i miasto: 70-846 szczecin pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 800 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: