Szparagi białe konserwowe 580 ml Rolnik
Wystaw opinię o produkcie
Szparagi białe Rolnik to rarytas kuchni świata, w których przyrządzany jest na wiele sposobów. Delikatne, całe szparagi wyśmienicie smakują jako wykwintna przekąska, zwłaszcza po zawinięciu w szynkę. Doskonale nadają się do zapiekania, przyrządzania sosów i zup. Wzbogacają smak pizzy i sałatek. Dzięki obraniu ze skórki, są idealnie miękkie i soczyste. Szparagi to bogactwo witaminy C, cynku i wapnia, dlatego powinny stać się nieodłącznym elementem zbilansowanej diety.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 844367
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Konserwowe |
|---|---|
| Skład podstawowy | Szparagi |
| Zawartość netto | 530 g |
| Składniki | szparagi, woda, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 320 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 580 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Firma Handlowa Rolnik Spółka JawnaUlica i numer: Przelotowa 7Kod pocztowy i miasto: 43-190 Mikołów PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: