Szparagi Sałatka warzywna ze szparagami 500g Lisner
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 852724
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Doskonała kompozycja warzyw w lekkim sosie.
Parametry produktu
| Składniki | 28 % ziemniaki gotowane, olej rzepakowy, 12 % szparagi konserwowe, 8 % jaja gotowane, 8 % jabłko gotowane, woda, 6 % seler gotowany, 5 % cebula marynowana, cukier, sól, ocet spirytusowy, koperek, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, skrobia modyfikowana, pieprz, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu). |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Pojemność | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lisner poznań sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: ul. strzeszyńska 38/42 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 99 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 239 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 987 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,2 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 4,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,6 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: