Szklanka niska karat 6 sztuk
Wystaw opinię o produkcie
KOMPLET SZKLANEK NISKICH KARAT
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 308138
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 6 szt. |
| Pojemność | 302 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 1,92 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o.Ulica i numer: Połtawska 6Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 25,7 x 9,4 x 17,2 cm |
| Zawartość zestawu | 6 x SZKLANKA NISKA 300 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: