Szklanka do wody Cristal 260ML Florina
Wystaw opinię o produkcie
Szklanka do wody o pojemności 260ml. Wykonana z szkła sodowo-wapiennego.
Nadaje się do zmywarki.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 818785
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Materiał | Szkło |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 260 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Florentyna Sp. z o.o.Ulica i numer: Korzkwy 31Kod pocztowy i miasto: 63-300 Pleszew PL |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 8 x 10 x 8 cm |
| Zawartość zestawu | Szklanka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: