Szklana Pokrywka Ingenio 28CM
Wystaw opinię o produkcie
Gotowanie w domu nigdy nie było łatwiejsze! Szklane pokrywki Tefal Ingenio są wyposażone w inteligentne funkcje umożliwiające bezproblemowe gotowanie za każdym razem, ze składanymi uchwytami, co ułatwia przechowywanie. Odkryj łatwiejsze gotowanie a także pełną kompatybilność z naczyniami Ingenio dzięki specjalnej konstrukcji, która idealnie pasuje do zdejmowanego uchwytu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 318584
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Gotowanie w domu nigdy nie było łatwiejsze! Szklane pokrywki Tefal Ingenio są wyposażone w inteligentne funkcje umożliwiające bezproblemowe gotowanie za każdym razem, ze składanymi uchwytami, co ułatwia przechowywanie. Odkryj łatwiejsze gotowanie a także pełną kompatybilność z naczyniami Ingenio dzięki specjalnej konstrukcji, która idealnie pasuje do zdejmowanego uchwytu.
Parametry produktu
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 28 x 28 x 2,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło hartowane |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Nienagrzewające się uchwyty |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Rodzaj produktu | Pokrywka |
| Zawartość zestawu | Szklana pokrywka 28cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: