Szklana Pokrywka Ingenio 24CM
Wystaw opinię o produkcie
Gotowanie w domu nigdy nie było łatwiejsze! Szklane pokrywki Tefal Ingenio są wyposażone w inteligentne funkcje umożliwiające bezproblemowe gotowanie za każdym razem, ze składanymi uchwytami, co ułatwia przechowywanie. Odkryj łatwiejsze gotowanie a także pełną kompatybilność z naczyniami Ingenio dzięki specjalnej konstrukcji, która idealnie pasuje do zdejmowanego uchwytu.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 156671
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wymiary naczynia (SxWxG) | 24 x 24 x 2,5 cm |
|---|---|
| Materiał wykonania | Szkło hartowane |
| Można myć w zmywarce | Tak |
| Cechy dodatkowe | Antypoślizgowe rączki, Nienagrzewające się uchwyty |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Rodzaj produktu | Pokrywka |
| Zawartość zestawu | Szklana pokrywka 23cm |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: