Szczytno Kasza jęczmienna perłowa średnia 400g
Wystaw opinię o produkcie
Kasza jęczmienna perłowa marki Melvit gości na polskich stołach od ponad 50 lat. Spośród wszystkich kasz ma najwięcej błonnika, który oczyszcza organizm z toksyn. Jedzona codziennie na obiad obniża cholesterol.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 762570
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kasza jęczmienna perłowa marki Melvit gości na polskich stołach od ponad 50 lat. Spośród wszystkich kasz ma najwięcej błonnika, który oczyszcza organizm z toksyn. Jedzona codziennie na obiad obniża cholesterol.
Parametry produktu
| Typ | Jęczmienna perłowa |
|---|---|
| Rodzaj | Nieporcjowana |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | 100% kasza jęczmienna |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Melvit S.A. Ulica i numer: Grójecka 194/91 Kod pocztowy i miasto: 02-390 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | do 24 godzin warunki otoczenia |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt nie jest przeznaczony do bezpośredniego spożycia. Wymaga obróbki termicznej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1429 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach swoisty, niedopuszczalne stęchły lub inny i nieswoisty. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: