Szampon z wyciągiem z dzikiej róży do włosów farbowanych BIO 250 ml
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital5701058010281
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Łagodna formuła szamponu Soft Wild Rose idealnie nadaje się do mycia włosów farbowanych. Preparat na bazie cukrowych substancji myjących umożliwia szczególnie delikatne mycie włosów, przy jednoczesnej dbałości o intensywność ich koloru. Subtelny zapach dzikiej róży otula włosy podczas mycia, a także wspomaga relaksację.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Glycerin**, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Rosa Canina Fruit Extract*, Rosa Damascena Flower Extract*, Beta Vulgaris Root Extract, Crambe Maritima Leaf Extract, Butylene Glycol, Fructooligosaccharides, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Chloride, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium Hydroxide, Parfum. *składniki pochodzenia ekologicznego.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: