Syrop z agawy BIO 500 g Sunny BIO
Wystaw opinię o produkcie
Organiczny syrop z agawy Sunny Bio jest naturalnym cukrem pochodzącym z soków meksykańskiej rośliny. Dzięki swoim właściwościom słodzącym, neutralnemu smakowi oraz indeksowi glikemicznemu stanowi zdrowy substytut cukru. Posiada pięciokrotnie niższy indeks glikemiczny niż biały cukier.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 524942
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Organiczny syrop z agawy Sunny Bio jest cukrem pochodzącym z soków meksykańskiej rośliny. Dzięki swoim właściwościom słodzącym, neutralnemu smakowi oraz indeksowi glikemicznemu stanowi zdrowy substytut cukru. Posiada pięciokrotnie niższy indeks glikemiczny niż biały cukier.
Parametry produktu
| Składniki | 100% syrop z agawy prosto z Meksyku. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Meksyk |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa rolnik spółka jawna ulica i numer: spółdzielcza 1a kod pocztowy i miasto: 43-196 mikołów-bujaków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 320 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1360 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 79 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: