Syrop klonowy 450g Maple Joe
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 253846
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Dla nas - mieszkańców Quebeku, syrop klonowy oznacza powrót do wiosny. Każdego roku na drzewach klonu nacina się korę i mocuje pojemniki, w których po 6 - 8 tygodniach gromadzi się ściekający sok. Schłodzony staje się słynnym syropem klonowym. Pierwsza degustacja tego "Daru Natury" następuje podczas organizowanych w lasach Przyjęć klonowych, a reszta rozlana w butelki trafia do was! Rozkoszuj się smakiem syropu klonowego podając go z jogurtem, mlekiem, naleśnikami, sałatkami owocowymi oraz jako dodatek do ciast.
Parametry produktu
| Składniki | Czysty syrop klonowy. |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Kanada |
| Zawartość netto | 450 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 268 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1139 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 66 g |
| Zawartość węglowodanów | 67 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: