Syrop SodaStream PEPSI LIME ZERO CUKRU 440ML
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 770734
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
PYSZNE BĄBELKI NIE POTRZEBUJĄ JEDNORAZOWEJ BUTELKI!
Od teraz, dzięki SodaStream nie musisz rezygnować ze smaku napojów gazowanych na rzecz dbania o środowisko. Bycie eko jest proste i zaczyna się w Twojej kuchni. Wystarczy 1 ekspres do gazowania wody SodaStream, 1 syrop i aż 9 litrów napoju gotowe! To mniej o 36 małych butelek w Twoim koszu i ogromna korzyść dla planety.
Zwykła woda to za mało? Spróbuj orzeźwiającego smaku cytrusowego napoju na bazie mocno nagazowanej wody i syropu SodaStream PEPSI MAX LIME! Daj się zaskoczyć.
pyszne!
Syrop SodaStream PEPSI MAX LIME nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków o wysokiej zawartości fruktozy. Jest zdrowszą alternatywną dla napojów gazowanych ze sklepowej półki.
SodaStream – to się opłaca!
Czy wiesz, że jedna butelka koncentratu smakowego SodaStream PEPSI MAX LIME starcza na przygotowanie aż 9 litrów orzeźwiającego napoju? Twórz pyszne wody smakowe w swojej kuchni i zapomnij o spędzaniu popołudnia w sklepie. Wykorzystaj wolny czas na to, co kochasz i sięgaj po pyszne bąbelki kiedy tylko najdzie Cię ochota.
Bąbelkowy napój PEPSI MAX LIME w kilku krokach:
1. Napełnij butelkę SodaStream wodą.
2. Włóż ją do ekspresu i bąbelkuj tak, jak lubisz!
3. Woda już nagazowana? Dolej syrop zgodnie z instrukcją na nakrętce.
4. Smakuj!
Parametry produktu
| Pojemność | 440 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Cola, Limonka |
| Składniki | Woda, barwnik (e150d), aromaty, w tym kofeina, kwasy (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), regulatory kwasowości (cytryniany sodu, cytryniany potasu), substancje słodzące (acesulfam k, sukraloza, aspartam), stabilizatory (guma arabska, octan izomaślanu sacharozy), substancja konserwująca (benzoesan sodu), substancja przeciwpieniąca (dimetylopolisloksan). zawiera źródło fenyloalaniny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Izrael |
| Waga jednostkowa brutto | 0,63 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sodastream poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. ul. żelazna 51/53 kod pocztowy i miasto: 00-841 warszawa pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 232 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 232 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w pokojowej temperaturze |
|---|---|
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1.przygotuj butelkę z wodą (może być gazowana lub nie) 2.napełnij miarkę dozującą syropem aż do linii pomiarowej. linie do napoju 0,5 i 1 l. 3.trzymaj butelkę pod kątem i powoli wlej syrop. 4.zamknij butelkę i lekko ją odchyl. gotowe ! |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,05 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 0,4 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 1 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | <1 |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 5 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | <1 |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | <1 |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 35 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera aspartam (źródło fenyloalaniny), zawiera źródło fenyloalaniny |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: