Suszarka do włosów Webber HD4 ULTRA PRO ( 8 końcówek)
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 83996
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Suszarka Webber HD4 ULTRA to profesjonalny produkt do wszechstronnej stylizacji włosów w zaciszu domowym.
Najważniejsze walory to:
✓ Do 30% krótszy czas suszenia – dzięki wydajnemu silnikowi BLDC i zoptymalizowanemu przepływowi powietrza (22 m/s)
✓ Technologia Ultra-Silence – cicha praca bez kompromisów w mocy
✓ 3 poziomy siły nadmuchu i 3 ustawienia temperatury
✓ Przycisk zimnego powietrza – utrwalanie fryzury bez niszczenia włosów
✓ Funkcja jonizacji – redukcja puszenia i nadanie blasku
✓ Auto-cleaning – automatyczne czyszczenie filtra
✓ Magnetyczna końcówka – łatwa i szybka wymiana akcesoriów
✓ 4-stopniowy system zabezpieczeń – komfort i bezpieczeństwo użytkowania
✓ Silnik bezszczotkowy BLDC – trwałość i wydajność
✓ Moc: 1300W
✓ Długość przewodu: 2 metry
Zestaw zawiera aż 8 końcówek
Zawartość zestawu (8w1):
✅ Suszarka Webber HD4 PRO
✅ Szeroka cylindryczna końcówka do loków
✅ Wąska cylindryczna końcówka do loków
✅ Szczotka nadająca objętość
✅ Szczotka do modelowania
✅ Dyfuzor
✅ Dysza do wstępnego suszenia
✅ Końcówka do wstępnej stylizacji
✅ Końcówka na olejki eteryczne
✅ Torba podróżna
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Nawiew zimnego powietrza |
|---|---|
| Moc | 1300 W |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor | Granatowy |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/50/7/1350780.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Liczba prędkości nawiewu | 3 poziomy (poziomów) |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 3 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,15 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: phu metrex ulica i numer: grunwaldzka 229 9 kod pocztowy i miasto: 60-179 poznań pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Zastosowane technologie | Cool Shot |
| Cechy urządzenia | Koncentrator, Regulacja prędkości, Zdejmowana kratka wlotu powietrza, Dyfuzor, Regulacja temperatury |
| W zestawie | 8 końcówek: dyfuzor, koncentrator, 2 dysze do loków, 2 szczotki, 2 nakładki |
| Krótki opis marketingowy | Profesjonalna suszarka do włosów hd4 do wszechstronnej stylizacji. 8 końcówek. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: