Suszarka do włosów Remington PRO Air Turbo D5226
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1084699
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
W suszarce Remington PRO Air Turbo D5226 zastosowano trzy ustawienia temperatury, dzięki czemu możemy dobrać odpowiedni stopień ciepła podmuchu powietrza, kierowanego na włosy. Dwie prędkości pozwalają na dobranie szybkości suszenia do Naszych potrzeb. Jeśli chcesz, aby fryzura była lśniąca i wygładzona pod koniec suszenia uruchom funkcję nadmuchu zimnego powietrza. Dzięki temu osiągniesz trwalszy rezultat stylizacji włosów. Remington Pro Air Turbo D5226 pomoże zachować zdrowe włosy na długo. Dzięki jonizacji działanie wysokiej temperatury nie zniszczy włosów, a fryzura będzie gładka i lśniąca. Za pomocą funkcji Turbo suszarka wchodzi na najwyższe obroty, pozwalając skończyć suszenie w krótkim czasie. Estetyczny wygląd Twojej fryzury doskonale dopełnia technologia jonowa, za sprawą której zlikwidujesz problem elektryzujących się włosów.
Parametry produktu
| Funkcje urządzenia | Nawiew zimnego powietrza, Jonizacja |
|---|---|
| Moc | 2400 W |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor | Biały |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 36 mies. |
| Liczba prędkości nawiewu | 2 poziomy (poziomów) |
| Liczba poziomów regulacji temperatury | 3 poziomy (poziomów) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,71 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,15 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ab s.a ulica i numer: europejska 4 kod pocztowy i miasto: 55-040 magnice pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zastosowane technologie | Ionic, Cool Shot |
| Cechy urządzenia | Dyfuzor, Koncentrator, Regulacja temperatury, Regulacja prędkości, Uchwyt do podwieszania |
| W zestawie | Dyfuzor, koncentrator, instrukcja obsługi |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: