Suerente Gran Seleccion Bezalkoholowe Musujące Białe Słodkie 750 ml X6
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 190545_wielopak_6
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Airen, Moscatel |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| Region pochodzenia | La Mancha |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Nie dotyczy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A.Ulica i numer: T.Regera 111Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: