Sucharki z mąką pełnoziarnistą 235g Mamut X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 149703_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sucharki z mąką pełnoziarnistą na bazie mąki pełnoziarnistej to propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie lekkostrawne posiłki. Świetnie sprawdzi się jako baza śniadań lub szybka przekąska w pracy. To źródło błonnika i cennych składników odżywczych. Charakteryzują się niską zawartością cukrów. Wyróżniają go wysokiej jakości składniki z polskich surowców, o czym świadczy znak Produkt Polski.
Parametry produktu
| Rodzaj | Suchary |
|---|---|
| Typ | Pełnoziarniste |
| Składniki | Składniki: mąka pszenna pełnoziarnista (41%), mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, drożdze, ekstrakt słodowy jęczmienny, serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgator: E472e; mąka sojowa, środek do przetwarzania mąki – E300. Może zawierać jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 235 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 720 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w opakowaniu zamkniętym , w suchym i zaciemnionym miejscu |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 402 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1694 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 8,2 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 22 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: