Sucharki bez dodatku cukrów 225 g Mamut X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 587014_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sucharki bez dodatku cukrów Mamut
Parametry produktu
| Rodzaj | Suchary |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | maka pszenna, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), drożdże, sól, emulgator: lecytyny (zawiera pszenicę)E 472 e, jaja w proszku, mąka sojowa, środek do przetwarzania mąki E -300 |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 225 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 72 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | przechowywać w opakowaniu zamkniętym w suchym i zaciemnionym miejscu , z dala od źródeł ciepła |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 400 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1689 kJ |
| Wielkość porcji | 4 g |
| Zawartość białek | 14 g |
| Zawartość soli | 0,98 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: