Sucharki Extra Delikatesowe 230 g Mamut X10
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 687144_wielopak_10
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Sucharki extra delikatesowe to doskonała alternatywa dla zwykłego pieczywa. Wypiekane według sekretnej receptury, która gwarantuje ich niezmienną delikatność i kruchość. Idealne jako baza śniadań lub przekąska w ciągu dnia. Są genialną podstawą do kanapek z białym serkiem lub wędliną, a także na słodko z dżemem. Wytwarzane z dodatkiem oleju rzepakowego. Posiadają niską zawartością tłuszczów nasyconych. Charakteryzują się wysokiej jakości składnikami z polskich surowców, o czym świadczy znak Produkt Polski. Sucharki wyróżnia znak Poznaj Dobrą Żywność, przyznawany wysokiej jakości produktom żywnościowym.
Parametry produktu
| Rodzaj | Suchary |
|---|---|
| Typ | Pszenne |
| Składniki | mąka pszenna, cukier, drożdże, olej rzepakowy, serwatka w proszku ( z mleka), sól, emulgatory: lecytyny (zawierają pszenicę), Może zawierać jaja i soję. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Mamut Polska SA Ulica i numer: Jana Henryka Dąbrowskiego 104 lok 3 Kod pocztowy i miasto: 60-576 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w opakowaniu zamkniętym w suchym i zaciemnionym miejscu, z dala od źródeł ciepła |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1655 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,8 g |
| Cukry | 14 g |
| Zawartość węglowodanów | 76 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Nie |
|---|---|
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: