Sucha krakowska z szynki 80g Olewnik
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona, o gramaturze 80 g, w plastrach. Konsystencja ścisła, twarda. Barwa mięsa czerwona do ciemnoczerwonej, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczny dla kiełbasy z mięsa wieprzowego peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słony. Wyczuwalny smak i zapach użytych przypraw, niedopuszczalny smak i zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 189602
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona, o gramaturze 80 g, w plastrach. Konsystencja ścisła, twarda. Barwa mięsa czerwona do ciemnoczerwonej, tłuszczu biała do kremowej. Smak i zapach charakterystyczny dla kiełbasy z mięsa wieprzowego peklowanego, wędzonej, parzonej, suszonej, umiarkowanie słony. Wyczuwalny smak i zapach użytych przypraw, niedopuszczalny smak i zapach świadczący o nieświeżości lub inny obcy.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Smak | Wieprzowina |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 143 g mięsa wieprzowego z szynki. składniki: mięso wieprzowe z szynki, sól, przyprawy, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu), substancja konserwująca (azotyn sodu). pakowano w atmosferze ochronnej. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-004-034 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: OLEWNIK Sp. z o.o. Ulica i numer: Świerczynek 10A Kod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 256 op. zb. (DU) |
| Źródło białka | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3 %RWS |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 28 g |
| Zawartość soli | 2,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 230 kJ |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 57 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 17 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 12 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: