'Stock Prestige Cranberry 500ml 37,5%
Wystaw opinię o produkcie
Wódka z charakterem niewielkiego czerwonego owocu, który odporny jest na niepogody i uparcie rośnie w niesprzyjających warunkach chłodnego klimatu. Żurawina nuta dojrzałych dzikich jagód, którą kusi ten trunek sprawia, że ma niepowtarzalny aromat, dzięki któremu jest znakomitą bazą dla wielu drinków. Smak żurawiny sprawia także, że wódkę tę można pić wprost z kieliszka, bez dopełniania dodatkami.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 704739
Spróbuj też
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Smakowa |
|---|---|
| Smak | Żurawinowy |
| Serwowanie | Aperitif |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 37,5 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | -5 - 5 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,95 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Stock Polska Sp. z o.oUlica i numer: Spółdzielcza 6Kod pocztowy i miasto: 20-402 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: