Staropolanka 330 ml niegazowana
Wystaw opinię o produkcie
Zawsze, gdy szukasz orzeźwienia i chcesz zadbać o swój organizm, zapewniając mu odpowiedni poziom nawodnienia i składników mineralnych, sięgaj po wodę mineralną Staropolanka.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 616703
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Zawsze, gdy szukasz orzeźwienia i chcesz zadbać o swój organizm, zapewniając mu odpowiedni poziom nawodnienia i składników mineralnych, sięgaj po wodę mineralną Staropolanka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowana |
|---|---|
| Pojemność | 330 ml |
| Typ | Mineralna |
| Typ chemiczny | Wapniowa |
| Skład dodatkowy | Woda średniozmineralizowana zawierajaca wodorowęglany i wapń. całkowicie odgazowana, napowietrzana, filtrowana ogólna zawartość rozpuszczonych składników mineralnych 1100 mg/l |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU Ulica i numer: Zdrojowa 39 Kod pocztowy i miasto: 57-320 Polanica-Zdrój PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 250 ml |
Witaminy i składniki mineralne
| Fluor | 0,29 mg/l |
|---|---|
| Fluor (%RWS) | 2 %RWS |
| Magnez | 18,5 mg/l |
| Magnez (%RWS) | 1 %RWS |
| Potas | 30,6 mg/l |
| Potas (%RWS) | 0,3 %RWS |
| Wapń | 187 mg/l |
| Wapń (%RWS) | 5 %RWS |
| Sód | 46,6 mg/l |
| Wodorowęglany (HCO3-) | 769 mg/l |
| Siarczany (SO₄²-) | 24 mg/l |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: