Starbucks Multiserve Caffe Latte No Added Sugar 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Podstawą NOWEGO napoju kawowego Starbucks® Multiserve Caffe Latte No Added Sugar jest pysznie schłodzona mieszanka wyrazistego espresso Starbucks® i kremowego mleka bez laktozy oraz bez dodatku cukrów — dzięki temu możesz delektować się tym samym, wspaniałym smakiem klasycznego napoju Starbucks® Skinny Latte, korzystając z wygodnego, większego, w pełni nadającego się do recyklingu i wykonanego z etycznie pozyskanych materiałów opakowania wieloporcjowego.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 869058
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 750 ml |
| Smak | Mleczny, Kawowy, Lekki |
| Działanie | Chłodzące, Odprężające, Pobudzające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 1,1%(75%), kawa arabica starbucks (woda, ekstrakt z kawy)(24,8%), regulator kwasowości (węglany potasu), stabilizatory (guma gellan, karagen), enzym (laktaza), substancja słodząca (acesulfam k) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Lekki | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-12-06 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Fsc-std-40-004 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A.Ulica i numer: Dworcowa 27Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Nowy format starbucks® multiserve dostępny w wariancie caffe latte no added sugar to lżejsza wersja uwielbianego, klasycznego napoju. espresso starbucks i mleko bez laktozy łączą się ze sobą w doskonałej harmonii, nadając lekkość twojej latte. oferując ten sam, wspaniały smak uwielbianych klasyków, napój jest dostarczany w wygodnym większym opakowaniu. dziel się nią we własnym domu lub ogrodzie z przyjaciółmi, rodziną oraz gośćmi o każdej porze dnia. |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 130 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: