Starbucks Frappuccino Caramel No Added Sugar 250ml
Wystaw opinię o produkcie
Zawsze wiedzieliśmy, że masz dobry gust ? to świadczy o dobrym smaku. Nasz przebój z nutką dekadencji łączy w sobie kawę, aksamitnie kremowe mleko o niskiej zawartości tłuszczu i bajecznie słodko-maślany smak karmelu. Nie sposób mu się oprzeć. Teraz w wersji bez dodatku cukrów (jedynie występujące w mleku).
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 848662
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Kawowy, Mleczny, Karmelowy |
| Działanie | Chłodzące, Orzeźwiające, Odprężające, Pobudzające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 2%(75%), kawa arabica starbucks (woda, ekstrkat z kawy)(24,8%), aromaty (zawiera mleko), regulator kwasowości (węglany potasu), substancja słodząca (acesulfam k) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-01-30 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Bv-coc-015111/bv-cw-015111 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Starbucks frappuccino caramel no added sugar to przebój z nutką dekadencji łączący w sobie kawę, aksamitnie kremowe mleko o niskiej zawartości tłuszczu i bajecznie słodko-maślany smak karmelu, teraz w wersji bez dodatku cukrów. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 162 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: