Starbucks Caffe Latte No Added Sugar 220ml
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5711953078750
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 617833
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Kawa schłodzona Starbucks® Caffè Latte No Added Sugar: Lżejsza wersja, bez dodatku cukrów, z mlekiem bez laktozy. Orzeźwiający napój bez kompromisów w kwestii smaku. Wyśmienita schłodzona kawa, którą możesz cieszyć się na co dzień, w dowolnym miejscu i czasie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 220 ml |
| Smak | Kawowy, Lekki, Mleczny |
| Działanie | Pobudzające, Chłodzące, Orzeźwiające |
| Składniki | Mleko o zawartości tłuszczu 1,1%(75%), kawa arabica starbucks (woda, ekstrakt z kawy)(24,8%), regulator kwasowości (węglany potasu), stabilizatory (guma gellan, karagen), enzym (laktaza), substancja słodząca (acesulfam k). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Lekki | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-08-05 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-001508 |
| MSC - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| MSC - Marine Stewardship Council | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Arla Foods S.A. Ulica i numer: Dworcowa 27 Kod pocztowy i miasto: 78-220 Tychowo PL |
| Krótki opis marketingowy | Lżejsza wersja uwielbianego, klasycznego napoju Starbucks Chilled Coffee. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 56 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Warunki termiczne | Schłodzone |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Delikatnie wstrząśnij przed otwarciem. Pij schłodzone. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 36 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 151 kJ |
| Wielkość porcji | 220 ml |
| Zawartość białek | 2,8 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,9 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,1 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawartość kofeiny | 37 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E501 Węglany potasu, E418 Guma gellan, E407 Karagen, E950 Acesulfam K |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Stabilizator, Substancja słodząca |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | brązowy jednorodny płyn po wstrząśnięciu, smak mleczno-kawowy, kolor brązowy, konsystencja płynna |
|---|
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: