Star Popcorn solony 95 g X16
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 296_wielopak_16
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Na wspólne chrupanie
Spróbuj także:
chipsy - kiedy wpadną znajomi...
rożki - kiedy masz ochotę...
chrupki - kiedy chcesz coś schrupać...
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
|---|---|
| Smak | Solone |
| Zawartość netto | 95 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | ziarno kukurydzy (63%), olej roślinny rzepakowy, sól (1,6%). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: frito lay poland sp. z o.o. ulica i numer: pl. konesera 12 kod pocztowy i miasto: 03-736 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,4 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,48 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 557 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 167 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2315 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 695 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 6,3 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 38 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 44 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 8 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | <1 |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 5 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: