Stacja ładująca Duni na 2 szt. lamp LED
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 803313
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Stacje ładowania umożliwiają wygodne ładowanie wielu zestawów LED, a przy tym zajmują mało miejsca. Dołączany jest do nich dodatkowy adapter, zmniejszający liczbę potrzebnych wtyczek z czterech do jednej lub dwóch. Zestawy LED są sprzedawane osobno.
Parametry produktu
| Okres gwarancji | 1 lat (rok) |
|---|---|
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: duni sales poland sp. z o.o. ulica i numer: ul. murawa 12-18 kod pocztowy i miasto: 61-655 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Stacja ładująca na 2 szt. lamp led 26x13 cm |
| Rodzaj produktu | Stacja ładująca do lamp led |
| Wymiary (SxWxG) | 26 x 5 x 13 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Zastosowanie | Stacja ładująca do lamp led |
| Dodatkowe informacje | Stacja ładująca na 2 szt. lamp led |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: