St. Dalfour - Owocowa Rapsodia Figa Królewska 284 g
Wystaw opinię o produkcie
NORTH_5014271794013
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 45197
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Owocowa Rapsodia Figa Królewska
Parametry produktu
| Rodzaj | Konfitury |
|---|---|
| Składniki | Figi Królewskie (51%), zagęszczone soki owocowe (winogronowy, daktylowy), substancja zelująca: pektyny, sok cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 284 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 miesięcy |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 221 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 938 kJ |
| Wielkość porcji | 284 g |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,04 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,15 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Cukry | 45 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: