Społem Kielce Musztarda Kielecka stołowa delikatesowa 5kg
Wystaw opinię o produkcie
Musztarda Kielecka to jeden z najważniejszych specjałów WSP „Społem”, produkowany od 1932 roku, idealny jako baza do sosów, dipów i dressingów o wyraźnym smaku i aromacie.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 911533
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musztarda Kielecka to jeden z najważniejszych specjałów WSP „Społem”, produkowany od 1932 roku, idealny jako baza do sosów, dipów i dressingów o wyraźnym smaku i aromacie.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, skrobia modyfikowana kukurydziana, przyprawy, substancja konserwująca: benzoesan sodu; barwnik: kurkumina. |
|---|---|
| Rodzaj | Delikatesowa, Kielecka, Stołowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 5 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 5,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wytwórcza spółdzielnia pracy społem ulica i numer: mielczarskiego 93-95 kod pocztowy i miasto: 25-726 kielce pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 122 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 510 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 9,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 13 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: