Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu. Mleko zagęszczone niesłodzone bez laktozy light 2,5% gostyńskie 500g
Wystaw opinię o produkcie
Mleko zageszczone niesłodzone light stosuje się do kawy, herbaty, kakao oraz do celów kulinarnych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 790658
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | mleko, stabilizatory (fosforany sodu i cytrynian sodu) |
|---|---|
| Zawartość tłuszczu | 2,5 % |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska w gostyniu ulica i numer: wielkopolska 1 kod pocztowy i miasto: 63-800 gostyń pl |
| Technika utrwalenia | UHT, kondensacja |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
| Lekki | 1 |
| Pojemność | 500 g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 152 dni (dzień) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: