Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 228200
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Prezentowany fason charakteryzuje się nieregularnym kształtem opartym na kwadracie. Zaokrąglone brzegi dodają produktowi łagodności oraz lekkości. Przedstawiony spodek tworzy idealne połączenie z bulionówką 32 victoria hotel. Wyżej wymieniony wyrób nadaje się do poszerzenia asortymentu hoteli, restauracji oraz wszelkich postępowych klientów indywidualnych, którzy pragną dodać sobie odrobinę luksusu.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Spodek |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (SxWxG) | 17 x 17 x 2 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Ulica i numer: Zakładowa 1 Kod pocztowy i miasto: 83-407 Łubiana PL |
| Zawartość zestawu | 1 spodek 17cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 6 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: