Spodek 10.8cm FALA
Wystaw opinię o produkcie
Spodek FALA o długości boku 10,8 cm. Dzięki specjalnej technologii produkcji ma wzmocnione brzegi i specjalną powłokę, która dodatkowo ją wzmacnia. Wykonany z białej porcelany.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 224111
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Spodek FALA o długości boku 10,8 cm. Dzięki specjalnej technologii produkcji ma wzmocnione brzegi i specjalną powłokę, która dodatkowo ją wzmacnia. Wykonany z białej porcelany.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Spodek |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (SxWxG) | 10,8 x 1 x 10,8 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Zawartość zestawu | 1x Spodek 10,8cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 864 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: