Śpiwór mumia 220 x 80 Comfort Living
Wystaw opinię o produkcie
Śpiwór mumia o wymiarach 220 x 80 cm idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów pod namiot. Wykonany z poliestru 190T oraz włókna o gramaturze 300 g/m2 co zapewnia optymalny zakres temperatur na poziomie 0-10 °C. Łatwy w magazynowaniu oraz transporcie dzięki poręcznemu pokrowcowi.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 574332
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Śpiwór mumia o wymiarach 220 x 80 cm idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów pod namiot. Wykonany z poliestru 190T oraz włókna o gramaturze 300 g/m2 co zapewnia optymalny zakres temperatur na poziomie 0-10 °C. Łatwy w magazynowaniu oraz transporcie dzięki poręcznemu pokrowcowi.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | CAMPING |
|---|---|
| Dopuszczalne temperatury użytkowania (max/comf/lim/extreme) [°C] | -5/00/10/15 |
| Materiał wykonania | Poliester |
| Krój śpiwora | Mumia |
| Wymiary (SxWxG) | 80 x 10 x 220 cm |
| Maksymalny wzrost użytkownika | 1,9 m |
| Materiał wierzchni | Poliester 190t |
| Materiał wewnętrzny | Poliester 190t 300g/m² |
| Waga jednostkowa netto | 1,4 kg |
| Kolor | Czarny, Czerwony |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: